Paweł Kukiz oraz liczne grono Posłów z Klubu Poselskiego Kukiz’15 zostają Członkami Honorowymi Stowarzyszenia WoJOWnicy’15

  • -

Paweł Kukiz oraz liczne grono Posłów z Klubu Poselskiego Kukiz’15 zostają Członkami Honorowymi Stowarzyszenia WoJOWnicy’15

Category : Aktualności

Drogie Wojowniczki i Wojownicy!

Nie tak dawno bo w czerwcu widzieliśmy się w Łodzi, gdzie podczas Nadzwyczajnego Walnego Zabrania Członków wielu z nas zrzuciło nieco balastu emocji i obaw o los naszego Stowarzyszenia. Od tamtej chwili działania Stowarzyszenia stały się bardziej energiczne, ruszyła budowa struktur wojewódzkich i – co chyba ważniejsze – nie jesteśmy już sami!

Po spotkaniu z nowym Zarządem Paweł Kukiz wyciągnął do nas dłoń w ofercie porozumienia i współpracy. Ale nie tylko Paweł bo wraz z Andrzejem Kobylarzem (Posłem i jednocześnie Członkiem W’15) namówili zacne i liczne grono Posłów Klubu Poselskiego KUKIZ’15 do wsparcia nas zarówno centralnie jak i w terenie tak, byśmy mogli się budować i wzmacniać we współpracy z ich biurami poselskimi.

Tak więc 28 lipca otrzymaliśmy niespodziewaną i bardzo dla nas radosną informację, że aż kilkunastu Posłów zadeklarowało zainteresowanie współpracą z W’15. Są to głównie Posłowie kojarzeni z „wojowniczą” frakcją Klubu Poselskiego Kukiz’15. W wyniku konsultacji uznano że najlepszą formułą sformalizowania takiej współpracy będzie nadanie im tytułów Członków Honorowych Stowarzyszenia co w praktyce oznacza wsparcie wizerunkowe oraz w dowolnej innej formie przy jednoczesnym zachowaniu naszej autonomii i wszelkiej decyzyjności w rękach Członków naszego Stowarzyszenia.

Podczas Walnego Zebrania Członków zwołanego na dzień 21-08-2016r. odbyło się głosowanie w tej sprawie i możemy już oficjalnie przedstawić listę Posłów Kukiz’15 – Członków Honorowych Stowarzyszenia WoJOWnicy’15, którzy chcą nas wspierać i chcą z nami współpracować i są na wskroś Obywatelami – jak my – tylko że oni mogą nam skuteczniej pomóc w naszej walce o Polskę:

Paweł Kukiz
oraz
Wojciech Bakun,
Barbara Chrobak,
Tomasz Jaskóła,
Norbert Kaczmarczyk,
Piotr Liroy-Marzec,
Maciej Masłowski,
Robert Mordak,
Jarosław Porwich,
Stefan Romecki,
Paweł Skutecki,
Paweł Szramka,
Agnieszka Ścigaj.

W ten oto sposób – z powodzi różnych stowarzyszeń jakie mamy w naszym pięknym Kraju – to nas właśnie docenił Paweł i jego Współpracownicy. Paweł tworzy znane nam już Stowarzyszenie na Rzecz Nowej Konstytucji KUKIZ’15 – takie bardziej ogólne – a my – my Wojownicy możemy stać się jego specjalną siłą – siłą zawsze pewną, mocną i rosnącą wraz z naszymi przyszłymi dokonaniami.

Jesteśmy dumni z tego iż taki ruch jak stworzony przez Pawła w ogóle jest, jesteśmy dumni z postawy Posłów tego ruchu, którzy choć niedoświadczeni – podobnie jak nasze Stowarzyszenie – już okrzepli i są pozytywną niespodzianką naszego parlamentu. Dołóżmy i my swoją cegiełkę – znowu, jak przy minionych wyborach prezydenckich i parlamentarnych ale ze świadomością że teraz nie będzie już tymczasowości i chaosu tak wielkiego jak wtedy a nasza praca, czas i zaangażowanie będą właściwie wykorzystane z pożytkiem dla Polski.