W15 forum

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Witamy na FORUM, mamy nadzieję, że z nami zostaniesz :)
Po zalogowaniu widać więcej :)
Odwiedź naszą stronę http://wojownicy15.pl

Autor Wątek: Gdańsk - Spotkanie z posłami Kukiz'15, 30-11-2017  (Przeczytany 1031 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lesław Płonka

  • Administrator
  • *****
  • Reputacja: +0/-0
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
Gdańsk - Spotkanie z posłami Kukiz'15, 30-11-2017
« dnia: 22 Listopad 2017, 10:35:40 »

Klub Młodych Kukiz'15 Gdańsk oraz Endecja Pomorska serdecznie zapraszają na otwarte spotkanie z posłami Kukiz'15.
Widzimy się 30.11.2017 o godz. 18.00 w budynku Wyższej Szkoły Bankowej na alei Grunwaldzkiej 238A.

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/320044745130863/

Tematem przewodnim powyższego spotkania będzie Polska dla Obywateli - nie dla partii politycznych, czyli między innymi o zagrożeniach związanych z możliwymi zmianami w wyborach samorządowych. Zachęcamy również, aby przyjść na spotkanie i opowiedzieć o swoich problemach, w których mógłby pomóc lub zainterweniować Poseł na Sejm RP.

Naszymi gośćmi będą:
*poseł Elżbieta Zielińska - Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, studentka studiów doktoranckich na UW, prowadzi badania na temat ochrony polskiego dziedzictwa kulturowego na Kresach. Pracowała w firmach zajmujących się szkoleniami dla biznesu oraz organizacją imprez masowych. Sekretarz Zarządu Krajowego Stowarzyszenia na Rzecz Nowej Konstytucji Kukiz'15. Posłanka od 2015 r. (VIII kad.), pracuje w komisjach: kultury i środków przekazu; łączności z Polakami za granicą oraz komisji rolnictwa i rozwoju wsi. Sekretarz klubu Kukiz’15.
*poseł Paweł Szramka - Ukończył Wyższą Szkołę Bankową w Bydgoszczy oraz menadżerskie studia podyplomowe. Żołnierz zawodowy (jednostka wojskowa w Brodnicy). Udzielał się społecznie m.in jako wolontariusz „Szlachetnej Paczki”, działa w Stowarzyszeniu Miłośników Turystyki Pieszo-Rowerowej „Jaśkowa droga”. Inicjator akcji „Stop dla straży miejskiej w Brodnicy”; lokalny koordynator akcji „ZMIELENI.PL”. Nie należy do partii politycznej. Poseł od 2015 r. (VIII kadencja), zasiada w komisjach: obrony narodowej; ochrony środowiska, zasobów naturalnych i leśnictwa.
*poseł Paweł Grabowski - Ukończył prawo i politologię na Uniwersytecie Wrocławskim. Członek Stowarzyszenia Prawa Konkurencji i Konsumentów oraz Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych. Opiniował projekty ustaw w ministerstwach i w parlamencie. Był wolontariuszem w Biurze Pomocy Obywatelskiej we Wrocławiu. Prowadził działalność gospodarczą w zakresie wspomagania biur. Dyrektor ds. prawnych w Związku Firm Pożyczkowych, członek zarządu spółki Rejestr Firm Pożyczkowych. Nie należy do partii politycznej. Poseł od 2015 r. (VIII kadencja), zasiada w komisjach: gospodarki i rozwoju; odpowiedzialności konstytucyjnej (zastępca przewodniczącego).
Zapisane